logo
toggle nav
->Powrót

Pirelli P Velo Race 4S - najbardziej niedoceniana opona szosowa

Zdjęcie

Nadeszła jesień a co za tym idzie wielu z nas przenosi się do własnego mieszkania lub przydomowego garażu na trenażer lub rolkę. Są też tacy co jesień im nie straszna i ubierając cieplejsze ciuchy i buty dalej niezmiennie trzaskają kilometry na dobrze znany im latem trasach. Big wolf 


Jesienny klimat ma coś cudownego w sobie ten powiew chłodnego wiatru o poranku, ten krajobraz pięknych kolorowych drzew i te śliskie nawierzchnie doprowadzające nie jednego do palpitacji serca w niebezpiecznych sytuacjach. Naszczęscie jedna z dynamicznie rozwijających się firm na rynku polskim z ogromnym potencjałem i doświadczeniem w branży motoryzacyjnej udoskonaliła jedną z najbardziej w mojej opinii niedocenianych opon do rowerów szosowych jaką jest Pirelli P Zero Race 4S.


Nowa mieszanka SmartEvo poprawia osiągi na mokrym i zimnym asfalcie, a technologi TechBELT dalej zapewnia wyścigowe wrażenia z precyzji w prowadzeniu. Nieco grubszy bieżnik na brzegach opony czyni ją idealnym rozwiązaniem do jazdy przez cały rok nie tracąc sportowego charakteru.

Opona ta dostępna jest w najpopularniejszych rozmiarach 

Opona ta dostępna jest u mnie! Więc jeśli chcesz podjąć świadomą decyzję i przekonać się czy ten model pasuje do twojego stylu jazdy zapraszam posiadam ją w formule testowej, bo nie ma nic lepszego niż świadoma decyzja przez ewentualnym zakupiem.

Kontakt

instagram
Oklej Bajk Tomasz Buszewski
ul. Juliusza Słowackiego 6
41-219 Sosnowiec